^Do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonNie czujesz się dobrze ze swoją fryzurą? Twoje włosy potrzebują pielęgnacji? Szukasz fryzjera, który odświeży Twój wizerunek? Czujesz, że potrzebujesz zmiany? Zajrzyj do HIMPS, bo najlepsze zmiany zaczyna się od siebie...

61 842 67 53
poznan@himps.pl

himps.pl

Hair Is My Passion | Studio Fryzur i Pielęgnacji Włosów | Poznań

Dobry Fryzjer Poznań Jeżyce

Czym powinien charakteryzować się dobry fryzjer w Poznaniu na Jeżycach? Naszym zdaniem ważne jest przede wszystkim to, aby każdy Klient wychodził od nas zadowolony. Zadaliśmy sobie więc pytanie co zrobić, aby tak właśnie było. Na pewno pierwszą i najistotniejszą kwestią są umiejętności naszych fryzjerów. Poznań jest fryzjerską stolicą Polski, więc z racji wielu wydarzeń fryzjerskich mających miejsce w naszym mieście, mocno dbamy o to, aby nasi styliści korzystali systematycznie ze szkoleń i byli na bieżąco z nowinkami naszej branży. Ponadto kolejnym ważnym naszym zdaniem czynnikiem jest możliwie najwyższy wskaźnik jakości do ceny. Dlatego studio fryzur HIMPS stawia tylko na najlepsze marki jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji włosów, które wykorzystujemy codziennie w naszym salonie. Ponadto w naszym pierwszym poznańskim studiu fryzur na Jeżycach, ceny naszym zdaniem w stosunku do tego, co oferuje konkurencja opierająca się o renomowane marki, są naprawdę atrakcyjne.

Wystarczy skorzystać raz z naszych usług, aby zyskać miano stałego Klienta i cieszyć się z dodatkowego 10% rabatu przy każdej kolejnej usłudze. Rabat ten jest zarówno na usługi jak i kosmetyki. Pamiętamy również o studentach, którzy z ważną legitymacją studencką otrzymują u nas aż 20% rabatu na usługi.  Stali Klienci otrzymują również informacje na temat naszych ciekawych promocji, których również nie brakuje. Są one także dostępne na naszym facebook'owym funpage'u.

W HIMPS'ie dbamy również o czystość i relaksującą atmosferę. Lubimy witać naszych Klientów zapachem świeżych kwiatów i kawą lub herbatą z dodatkiem różnych słodkości. Jesteśmy dumni z kreatywności naszych fryzjerów, którzy niezdecydowanym Klientom, lub po prostu takim, którzy chcą zmiany, proponują nową ciekawą odsłonę swojego wizerunku. Nasz pierwszy salon fryzjerski zlokalizowany jest w Poznaniu na Jeżycach przy ulicy Mickiewicza 20. Z racji coraz większego zainteresowania naszą ofertą, przed wizytą warto jest najpierw zadzwonić i umówić się na konkretny termin. Nasz numer telefonu to: 61 842 67 53.

Być może mieszkasz w okolicy i szukasz dobrego fryzjera w Poznaniu, zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszego pierwszego salonu fryzjerskiego na Jeżycach w Poznaniu i skorzystania z naszych usług.

Dobry Fryzjer Poznań